| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| แอปพลิเคชัน | ห้องประชุม ห้องจัดเลี้ยง ศูนย์นิทรรศการ |
|---|---|
| ปิดแผ่นครั้งสุดท้าย | แผงแขนยืดไสลด์ |
| คุณสมบัติ | เกี่ยวกับเสียง |
| ประตูภายในประตูหรือไม่ | ตัดสินใจโดยลูกค้า |
| ระบบติดตาม | รางอลูมิเนียมพร้อมลูกกลิ้ง |
| ปราสาทด้านบนและด้านล่าง | ยางประปาสองใบ |
|---|---|
| คะแนนไฟ | คลาสเอ |
| พิมพ์ | เคลื่อนย้ายได้ |
| แอปพลิเคชัน | ห้องประชุม ห้องจัดเลี้ยง ศูนย์นิทรรศการ ฯลฯ |
| วัสดุกรอบ | 6063-T6 สับสนธิอลูมิเนียม |
| ระบบซีล | แม่เหล็กหรือเครื่องกล |
|---|---|
| การดำเนินการ | คู่มือ |
| แอปพลิเคชัน | ห้องประชุม ห้องจัดเลี้ยง ศูนย์นิทรรศการ ฯลฯ |
| วัสดุ | กรอบอลูมิเนียมและแผงผ้ากันเสียง |
| พื้นผิว | ไม้เอ็มดีเอฟ |
| การดำเนินการ | คู่มือ |
|---|---|
| พื้นผิว | ไม้เอ็มดีเอฟ |
| วัสดุ | กรอบอลูมิเนียมและแผงผ้ากันเสียง |
| แอปพลิเคชัน | ห้องประชุม ห้องจัดเลี้ยง ศูนย์นิทรรศการ ฯลฯ |
| ระบบซีล | แม่เหล็กหรือเครื่องกล |
| แอปพลิเคชัน | ห้องประชุม ห้องจัดเลี้ยง ศูนย์นิทรรศการ ฯลฯ |
|---|---|
| ขนาด | ขนาดที่กำหนดเอง |
| วัสดุ | กรอบอลูมิเนียมและแผงผ้ากันเสียง |
| คะแนนไฟ | คลาสเอ |
| พื้นผิว | ไม้เอ็มดีเอฟ |